Jeśli chcesz wstąpić do naszej organizacji, należy:

1. zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi członkostwa w PTTK
  2. zapoznać się ze statutem naszego Oddziału
  3. wybrać sobie koło/klub, działające przy naszym Oddziale, którego chcesz być członkiem:
    - Klub Turystyki Kolarskiej „Bicykl-1977”
    - Klub Górski „Jontek”
    - Klub Kajakowy "Pelikany"
    - Klub Przewodników Turystycznych
  4. wydrukować i wypełnić deklarację członkowską dostepna na naszej stronie (lub w siedzibie PTTK)
  5. przyjść z 2 zdjęciami legitymacyjnymi do biura naszego Oddziału przy ul. Starotargowej 5, i wypełnić deklaracje członkowską oraz zapłacić wpisowe i składkę członkowską ustalaną przez ZG PTTK w Warszawie

Przydatne linki:

Składki członkowskie na rok 2020 - docx
Deklaracja członkowska - doc
RODO - docx
Nowa-deklaracja-czonka-PTTK - pdf
Składki-PTTK-2020-r -pdf
RODO - pdf

W związku z 90. rocznicą urodzin Krzysztofa Komedy Urząd Miasta wydał przewodnik pod nazwą: https://umostrow.pl/przewodnik-ostrowskie-slady-krzysztofa-komedy.html . Zapraszamy do lektury.
Zarząd Oddziału PTTK w Ostrowie Wielkopolskim informuje, ze biuro naszego oddziału zostało przeniesione do budynku przy ulicy Raszkowskiej 23.