Zarządu Oddziału PTTK w Ostrowie Wielkopolskim w dniu 01 lutego 2020 roku od godziny 10:00 do 13:00 organizuje III Turniej Bowlingowy o Puchar Zarządu Oddziału, który zostanie rozegrany w kategorii dzieci, kobiet i mężczyzn na terenie Clubu YOYO w Ostrowie Wielkopolskim ul. Wrocławska 13-15. Wpisowe dla członków PTTK 30 zł, dla sympatyków 40 zł. Zapisy do dnia 30 stycznia 2020 roku w siedzibie Oddziału PTTK ul. Starotargowa 5 w godzinach od 10:00 do 16:00. Celem imprezy jest integracja członków i sympatyków PTTK. Uczestników turnieju obowiązuje dodatkowe czyste obuwie sportowe z białą podeszwą (dostępne również na miejscu). Prosimy o zapoznanie się z zasadami gry w bowling. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rywalizacji sportowej.